Spintų gamyba

Spintų gamyba, spintos stumdomomis durimis, stumdomos durys, spintos

Šiuolaikinės BALDNETA spintos, spintos su stumdomomis durimis, slankiojančios sistemos, pakabinamos durys, korpusinės ir įmontuojamos spintos, nestandartinės spintos baldų įmonės Baldneta už ypatingai gerą kainą Vilniuje. Gera kaina gerai ir kokybiškai spintai.
Korpusinės ir įmontuojamos spintos su veidrodinėmis ir stiklinėmis vitražinėmis durimis baldų įmonės Baldneta- vienas iš populiariausių variantų šių spintų rinkoje. Šių spintų didelės paklausos yra keletą priežasčių. Viena iš jų yra - aukštos estetinės savybės. Tokia spinta tuo pačiu metu tarnauja kaip veidrodis ir daiktų laikymo vieta, o pagrindinis elementas - kambario dekoravimas. Protingai naudojant tokių spintų galimybes galite gerokai pakeisti ir praturtinti miegamojo dizainą, gyvenamąjį kambarį, drabužinę, koridorių.

Laminuotas stiklas ( tripleksas )
Standartinis laminuotas stiklas susideda iš dviejų ar daugiau stiklų su vienu arba daugiau tarpinių sluoksnių surištų kaitinant ir suspaudžiant. Paprastai, stiklo ir tarpinis sluoksniai yra skaidrūs, bet gali turėti skirtingą spalvą ir storį, todėl laminuotas stiklas dekoratyvinis elementas.

Laminuotas stiklas yra tinkamas naudoti tais atvejais, kai nesilaikoma vietos statybos kodeksų. Skirtingai nuo paprasto stiklo klijuojama plėvelę, kuri sumažina sužalojimų rizika kitiems. Dėl papildomo stiprumo laminuotas stiklas gali būti pagamintas iš karščiui atsparius ar grūdinto stiklo.

Mūsų įmonėje stiklas laminuojamas kartu su grafika. Taip sukuriamas durų intarpas, baldų paviršius ar kitas dekoratyvinis interjero elementas. Mes galime laminuoti bet kokios formos stiklus iki 5 cm. storio. Grafika gali būti permatoma, matoma iš vienos arba abiejų stiklo pusių. Tai naujas, šiuolaikiškas, išskirtinis ir nestandartinis sprendimas šiandieninėje baldų pramonėje.